Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2046773
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane40335
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia213400
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska29871
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska2475
Ikona - strzałka prawaPrzetargi733123
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert260409
Ikona - strzałka prawaKoncesje1592
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków8275
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20187288
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192798
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20192536
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej2442
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej - 9 maj 20211258
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej1561
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych4164
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim1650
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201427
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021465
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności482
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru14112
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze208828
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru85120
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?23398
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego16081
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste8989
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej10905
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy11943
Ikona - strzałka prawaMeldunki7634
Ikona - strzałka prawaPodatki5972
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości9975
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki2611
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego2485
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe11743
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny2251
Ikona - strzałka prawaStypendia4887
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne7346
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny3798
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol47274
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska14029
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego863
Ikona - strzałka prawaRada Miejska21913
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady16971
Ikona - strzałka prawaRadni22558
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy31172
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy24399
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy21328
Ikona - strzałka prawaKomisje17685
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna8716
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa9716
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna9563
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji507
Ikona - strzałka prawaReferaty26319
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny8789
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich10881
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy9294
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa11228
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji8245
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego10932
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje35690
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego1862
Ikona - strzałka prawaRadni27993
Ikona - strzałka prawaUrząd36763
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaStatut15856
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG23266
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG15650
Ikona - strzałka prawa20085101
Ikona - strzałka prawa20097354
Ikona - strzałka prawa20108059
Ikona - strzałka prawa20119314
Ikona - strzałka prawa20127271
Ikona - strzałka prawa20136681
Ikona - strzałka prawa20146922
Ikona - strzałka prawa201512241
Ikona - strzałka prawa20164943
Ikona - strzałka prawa20174444
Ikona - strzałka prawa20183887
Ikona - strzałka prawa20192650
Ikona - strzałka prawa2020715
Ikona - strzałka prawa2021157
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej49620
Ikona - strzałka prawa200456649
Ikona - strzałka prawa200534525
Ikona - strzałka prawa20069136
Ikona - strzałka prawa200710934
Ikona - strzałka prawa200834422
Ikona - strzałka prawa200938336
Ikona - strzałka prawa201014360
Ikona - strzałka prawa201114403
Ikona - strzałka prawa201210351
Ikona - strzałka prawa20139294
Ikona - strzałka prawa20148395
Ikona - strzałka prawa201510348
Ikona - strzałka prawa20167731
Ikona - strzałka prawa20177945
Ikona - strzałka prawa20188666
Ikona - strzałka prawa20195259
Ikona - strzałka prawa20202141
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej25724
Ikona - strzałka prawa200422467
Ikona - strzałka prawa200514756
Ikona - strzałka prawa20064322
Ikona - strzałka prawa20074323
Ikona - strzałka prawa20084071
Ikona - strzałka prawa20094175
Ikona - strzałka prawa20103949
Ikona - strzałka prawa20114199
Ikona - strzałka prawa20124627
Ikona - strzałka prawa20134159
Ikona - strzałka prawa20143947
Ikona - strzałka prawa20153979
Ikona - strzałka prawa20162849
Ikona - strzałka prawa20172457
Ikona - strzałka prawa20183158
Ikona - strzałka prawa20191859
Ikona - strzałka prawa2020732
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy3214
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów3330
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy38731
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych3812
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne37854
Ikona - strzałka prawaStudium147
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury6826
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych12627
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw23321
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo16600
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą11770
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach11658
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście8786
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola7123
Ikona - strzałka prawaInne szkoły7616
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego13648
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki11441
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej21233
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna12004
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych343
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane13789
Ikona - strzałka prawaBudżet22906
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe9765
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja12403
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna13697
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto5104
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9828
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian19350
Ikona - strzałka prawaArchiwum9484
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8427
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8246
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-04-16 19:17:16, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)