Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2670156
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane43962
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia291058
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska35073
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska3565
Ikona - strzałka prawaPrzetargi845521
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert346516
Ikona - strzałka prawaKoncesje6736
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków10150
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20188506
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20194100
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20193791
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej4427
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej - 13 czerwiec 20213798
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej3031
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych6605
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim2857
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20202388
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 20211955
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności2033
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru15869
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze234863
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru94780
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?25627
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego18957
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste10263
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej12497
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy12778
Ikona - strzałka prawaMeldunki8775
Ikona - strzałka prawaPodatki8286
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości11144
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki3450
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego3299
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe12681
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny3041
Ikona - strzałka prawaStypendia5557
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne8424
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny4665
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol48162
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska17301
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego1666
Ikona - strzałka prawaRada Miejska23573
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady18331
Ikona - strzałka prawaRadni24982
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy34741
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy26387
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy23053
Ikona - strzałka prawaKomisje19058
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna9684
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa10801
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna10522
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji1183
Ikona - strzałka prawaReferaty28662
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny9659
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich11952
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy10178
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa12367
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji9049
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego11962
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje38979
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego2668
Ikona - strzałka prawaRadni34205
Ikona - strzałka prawaUrząd45699
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej5
Ikona - strzałka prawaStatut17268
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG24910
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG17117
Ikona - strzałka prawa20086189
Ikona - strzałka prawa20099016
Ikona - strzałka prawa201010115
Ikona - strzałka prawa201111223
Ikona - strzałka prawa20129005
Ikona - strzałka prawa20138375
Ikona - strzałka prawa20148651
Ikona - strzałka prawa201513820
Ikona - strzałka prawa20166282
Ikona - strzałka prawa20176155
Ikona - strzałka prawa20185543
Ikona - strzałka prawa20194245
Ikona - strzałka prawa20201437
Ikona - strzałka prawa20211619
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej54208
Ikona - strzałka prawa200466703
Ikona - strzałka prawa200542075
Ikona - strzałka prawa200610791
Ikona - strzałka prawa200712800
Ikona - strzałka prawa200843239
Ikona - strzałka prawa200948972
Ikona - strzałka prawa201017379
Ikona - strzałka prawa201117687
Ikona - strzałka prawa201212260
Ikona - strzałka prawa201311042
Ikona - strzałka prawa201410128
Ikona - strzałka prawa201512384
Ikona - strzałka prawa20169491
Ikona - strzałka prawa20179781
Ikona - strzałka prawa201811214
Ikona - strzałka prawa20198087
Ikona - strzałka prawa20204154
Ikona - strzałka prawa20212647
Ikona - strzałka prawa2022404
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej28002
Ikona - strzałka prawa200424665
Ikona - strzałka prawa200516198
Ikona - strzałka prawa20065103
Ikona - strzałka prawa20075071
Ikona - strzałka prawa20084773
Ikona - strzałka prawa20094853
Ikona - strzałka prawa20104662
Ikona - strzałka prawa20114965
Ikona - strzałka prawa20125650
Ikona - strzałka prawa20134851
Ikona - strzałka prawa20144655
Ikona - strzałka prawa20154704
Ikona - strzałka prawa20163541
Ikona - strzałka prawa20173144
Ikona - strzałka prawa20184268
Ikona - strzałka prawa20192532
Ikona - strzałka prawa20201507
Ikona - strzałka prawa20211155
Ikona - strzałka prawa2022742
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy4259
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów4842
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy39905
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych4797
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne44773
Ikona - strzałka prawaStudium2112
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury8072
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych13774
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw25547
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo17874
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą12943
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach12924
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście9601
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola8169
Ikona - strzałka prawaInne szkoły8305
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego14512
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki12407
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej23697
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna13302
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych2715
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane15120
Ikona - strzałka prawaBudżet25330
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe11358
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja13566
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna14940
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto5835
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10738
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian21120
Ikona - strzałka prawaArchiwum10602
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9583
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów9217
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-09-29 13:08:33, zmian dokonał(a): Radosław Dąbrowski

WCAG 2.0 (Level AA)