Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY NOWE MIASTO NAD PILICĄ

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Nowe Miasto nad Pilicą

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2076469
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane40493
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia214889
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska30116
Ikona - strzałka prawaProgram Ochrony Środowiska2529
Ikona - strzałka prawaPrzetargi737840
Ikona - strzałka prawaZaproszenia do składania ofert262533
Ikona - strzałka prawaKoncesje1655
Ikona - strzałka prawaOdroczenia, umorzenia podatków8348
Ikona - strzałka prawaWybory Samorządowe 20187336
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192858
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20192596
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej2542
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej - 13 czerwiec 20211494
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Miejskiej1649
Ikona - strzałka prawaPlan zamówień publicznych4311
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc w Powiecie Grójeckim1695
Ikona - strzałka prawaPowszechny Spis Rolny 20201472
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021561
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności556
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru14192
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze209742
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru85387
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?23525
Ikona - strzałka prawaAkta Stanu Cywilnego16280
Ikona - strzałka prawaDowody Osobiste9063
Ikona - strzałka prawaEwidencja działalności gospodarczej10991
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy11988
Ikona - strzałka prawaMeldunki7709
Ikona - strzałka prawaPodatki6080
Ikona - strzałka prawaEwidencja gruntów i budynków - Kataster nieruchomości10075
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania dot. podziału działki2682
Ikona - strzałka prawaWszczęcie postępowania rozgraniczeniowego2540
Ikona - strzałka prawaDodatki mieszkaniowe11794
Ikona - strzałka prawaDodatek energetyczny2292
Ikona - strzałka prawaStypendia4924
Ikona - strzałka prawaŚwiadczenia rodzinne7403
Ikona - strzałka prawaFundusz alimentacyjny3832
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na alkohol47312
Ikona - strzałka prawaOchrona Środowiska14249
Ikona - strzałka prawaZezwolenia na zajęcie pasa drogowego905
Ikona - strzałka prawaRada Miejska21993
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący rady17049
Ikona - strzałka prawaRadni22679
Ikona - strzałka prawaBurmistrz Miasta i Gminy31300
Ikona - strzałka prawaSekretarz Miasta i Gminy24506
Ikona - strzałka prawaSkarbnik Miasta i Gminy21415
Ikona - strzałka prawaKomisje17772
Ikona - strzałka prawaKomisja rewizyjna8769
Ikona - strzałka prawaKomisja Gospodarczo-Budżetowa9765
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświatowo-Społeczna9612
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji542
Ikona - strzałka prawaReferaty26465
Ikona - strzałka prawaReferat Organizacyjny8833
Ikona - strzałka prawaReferat Spraw Obywatelskich10942
Ikona - strzałka prawaReferat Finansowy9345
Ikona - strzałka prawaReferat Infrastruktury, Środowiska i Rolnictwa11299
Ikona - strzałka prawaReferat Oświaty, Kultury, Zdrowia, Sportu i Rekreacji8296
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego11018
Ikona - strzałka prawaOświadczenia i informacje35855
Ikona - strzałka prawaWzór oświadczenia majątkowego1926
Ikona - strzałka prawaRadni28333
Ikona - strzałka prawaUrząd37165
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miejskiej0
Ikona - strzałka prawaStatut15932
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UMiG23375
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Burmistrza MiG15714
Ikona - strzałka prawa20085157
Ikona - strzałka prawa20097437
Ikona - strzałka prawa20108164
Ikona - strzałka prawa20119402
Ikona - strzałka prawa20127361
Ikona - strzałka prawa20136745
Ikona - strzałka prawa20147005
Ikona - strzałka prawa201512326
Ikona - strzałka prawa20165014
Ikona - strzałka prawa20174528
Ikona - strzałka prawa20183962
Ikona - strzałka prawa20192730
Ikona - strzałka prawa2020752
Ikona - strzałka prawa2021203
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miejskiej49830
Ikona - strzałka prawa200457166
Ikona - strzałka prawa200534870
Ikona - strzałka prawa20069220
Ikona - strzałka prawa200711013
Ikona - strzałka prawa200834826
Ikona - strzałka prawa200938846
Ikona - strzałka prawa201014506
Ikona - strzałka prawa201114544
Ikona - strzałka prawa201210429
Ikona - strzałka prawa20139384
Ikona - strzałka prawa20148472
Ikona - strzałka prawa201510424
Ikona - strzałka prawa20167813
Ikona - strzałka prawa20178015
Ikona - strzałka prawa20188762
Ikona - strzałka prawa20195362
Ikona - strzałka prawa20202250
Ikona - strzałka prawa202181
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Miejskiej25792
Ikona - strzałka prawa200422573
Ikona - strzałka prawa200514845
Ikona - strzałka prawa20064360
Ikona - strzałka prawa20074359
Ikona - strzałka prawa20084110
Ikona - strzałka prawa20094208
Ikona - strzałka prawa20103987
Ikona - strzałka prawa20114230
Ikona - strzałka prawa20124676
Ikona - strzałka prawa20134197
Ikona - strzałka prawa20143985
Ikona - strzałka prawa20154016
Ikona - strzałka prawa20162886
Ikona - strzałka prawa20172490
Ikona - strzałka prawa20183207
Ikona - strzałka prawa20191894
Ikona - strzałka prawa2020772
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Młodzieżowej Rady Gminy3256
Ikona - strzałka prawaProtokoły z posiedzeń Gminnej Rady Seniorów3385
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwoju Miasta i Gminy38793
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych3861
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne38210
Ikona - strzałka prawaStudium227
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaRejestr Instytucji Kultury6878
Ikona - strzałka prawaGminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych12686
Ikona - strzałka prawaWykaz sołectw23442
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo16661
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Nowym Mieście nad Pilicą11820
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Żdżarach11723
Ikona - strzałka prawaPubliczne Gimnazjum w Nowym Mieście8827
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola7171
Ikona - strzałka prawaInne szkoły7652
Ikona - strzałka prawaSpólki prawa handlowego13691
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki11494
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej21432
Ikona - strzałka prawaMiejsko-Gminna Biblioteka Publiczna12073
Ikona - strzałka prawaZakład Usług Komunalnych418
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane13868
Ikona - strzałka prawaBudżet23026
Ikona - strzałka prawaSprawozdania finansowe9847
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja12463
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna13757
Ikona - strzałka prawaOSP Nowe Miasto5138
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9874
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian19410
Ikona - strzałka prawaArchiwum9548
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8475
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8302
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-05-11 07:40:00, zmian dokonał(a): Tomasz Bogacki

WCAG 2.0 (Level AA)